ברוכים הבאים לאתר Outdooractive ישראל 

חושבים שראיתם כבר הכל?

 

הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם לפעילויות פנאי וטיולים- Outdooractive, מרכזת עבורכם עכשיו גם בשפה העברית אינספור רעיונות והמלצות על: מסלולי טיול, מקומות בילוי, מקומות לינה, הצעות לפעילויות ועוד.
הרשת החברתית של Outdooractive מאפשרת לכם לתכנן מסלולי טיולים, לשתף אותם ולהזמין חברים או אנשים זרים לקחת חלק בטיולים אותם תכננתם ובאותו העיקרון להשתתף בטיולים אותם אנשים אחרים תכננו.

 

רוצים לתכנן מסלול טיול משל עצמכם?

הכנסו לאשף תכנון מסלולי הטיול המקצועי שלנו והתחילו לתכנן את מסלול הטיול הבא שלכם בארץ או בעולם. תוכלו לבחור בין מספר רחב של סוגי מסלולי טיולי שונים החל מטיולים רגליים ועד לטיולי מים. קדימה צאו לדרך! כל מסלול טיול שתתכננו תוכלו לשמור ולטעון באפליקציה החינמית שלנו.

 

מחפשים רעיון למסלול הטיול הבא שלכם?

מצאו מסלולי טיולים מוכנים המחכים רק לכם וקבלו מידע מקצועי על אופי הטיול ומזג האוויר הצפוי, כמו כן תוכלו לקרוא ביקורות ודירוגים של אנשים אחרים שכבר טיילו במקום. תוכלו כמובן להדפיס, להוריד קבצי ניווט או להוריד לאפליקציה כל מסלול טיול בו תחפצו. כרשת חברתית תוכלו להגיב, לדרג ולשתף כל טיול או לתכנן במקום טיול משותף עם חברים.

 

מחפשים פרטנרים נוספים לטיול?

הכירו את הרשת החברתית הראשונה בישראל לתכנון טיולים משותפים! באזור הטיולים המשותפים שלנו תוכלו לתכנן טיולים פרטיים החשופים אך ורק לכם ולחבריכם או טיולים פתוחים אותם תוכלו להציע לאנשים חדשים המעוניינים להשתתף בטיול אותו תכננתם. כמו כן תוכלו כמובן לחפש ולחבור לטיולים שאנשים אחר תכננו. כך למשל תוכלו לתכנן את טיול המשפחות הבא בקלות ובנוחות במערכת מודרנית הקלה לשימוש שתוכננה בדיוק למטרה הזו!

 

חושבים שכבר ביקרתם בכל אטרקציה בארץ?

הכנסו למפה האינטרקטיבית שלנו וגלו שלל מקומות בילוי ופנאי חדשים או נוסטלגים שיתנו לכם השראה ורעיון ליום של כיף בארץ, מצפון ועד דרום. גלו אינספור אטרצקיות המתאימות לכל הגילאים ותחומי העניין וצאו לבלות במקום מרגש שטרם ביקרתם בו או היזכרו במקום אהוב מהעבר אליו התגעגתם. בין אם מדובר בגיחה קצרה או ארוכה תוכלו למצוא בדיוק את הפעילות המתאימה לכם.

למדו עוד על כל האפשרויות הטמונות באתר Outdooractive
וידאו: Outdooractive